Świetlica szkolna przy Szkole Podstawowej
nr 260 w Warszawie

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W MIĘDZYŚWIETLICOWYCH KONKURSACH

Konkursy Rok Szkolny 2017/2018

W styczniu 2018r. świetlica brała udział w Międzyświetlicowym Konkursie Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda" zorganizowanym przez SP98. Zdobyliśmy II miejsce.

W marcu 2018r. zorganizowaliśmy Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt. "Wielkanocna Pisanka". Dzieci z naszej świetlicy zajęły II i III miejsce.

W kwietniu 2018r. świetlica brała udział w Międzyświetlicowym Turnieju Gry w Warcaby zorganizowanym przez SP212. Drużyna z naszej świetlicy zajęła II miejsce. Braliśmy również udział w III Międzyświetlicowym Turnieju Gry w Darta, gdzie zajęliśmy II miejsce.

W maju 2018r. dzieci ze świetlicy brały udział w Mini Olimpiadzie Sportowej zorganizowanej przez SP339. Zajęliśmy V miejsce.

W czerwcu świetlica wzięła udział w Międzyświetlicowym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez SP339, gdzie uplasowaliśmy się na III miejscu.

Konkursy Rok Szkolny 2016/2017

W listopadzie 2016 r. świetlica brała udział w miedzy świetlicowym konkursie plastycznym dla Młodego Twórcy Komiksu zorganizowanym przez świetlicę SP 69.

Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

III miejsceEliza Górska kl. 2b

wyróżnienieBartek Różycki kl. 1b

W miesiącu październiku 2016 r. nasza świetlica brała udział w miedzy świetlicowym konkursie plastycznym pt. „ Jesień w parku” zorganizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 307.

Zajęliśmy następujące miejsca:

I miejsceAleksandra Strzemieczna kl. 1 a

II miejsceMaja Stec kl. 2c Malwina Szczęsna kl. 3b Dominika Narożna kl. 4b

WyróżnienieKrzysztof Karbowiak kl. 2a Jarosław Kozel kl. 4a

Laureatom serdecznie gratulujemy!"

Konkursy Rok Szkolny 2015/2016

W Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. "Sporty zimowe" organizowanym przez Zespół Szkół Sportowych nr 58 II miejsce zajęła Kornelia Backiel z kl. IIIb

W Plastyczno-Ekologicznym Międzyszkolnym Konkursie Świetlicowym dla dzielnicy Mokotów pod hasłem "Zrób coś twórczego z odpadu starego" zorganizowanym przez Świetlicę przy Szkole Podstawowej nr 103, objętym honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Mokotów II miejsce zajęła Weronika Borkowska z kl. IIIa

W Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. "Pejzaż zimowy" organizowanym przez Świetlicę przy Szkole Podstawowej nr 260

I miejsce zajęła Nikola Murawska z kl. Ic

II miejsce zajęła Maria Zielińska z kl. IIb

III miejsce zajęła Weronika Borkowska z kl. IIIa

W Międzyświetlicowym Konkursie Literacko-Plastycznym pt. "I Ty możesz zostać pisarzem" zorganizowanym przez Świetlicę przy Szkole Podstawowej nr 307

I miejsce zajął Jarosław Kozel z kl. IIIa

II miejsce zajęła Oliwia Rendaszko z kl. IIIb

Laureatom serdecznie gratulujemy!"

Międzyświetlicowy konkurs kolęd i pastorałek

W dniu 16 grudnia w SP98 odbył się Międzyświetlicowy Konkurs Kolęd i Pastorałek. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy IIIa. W przygotowaniach pomogła nam pani Zuzanna Litwin. Nasi artyści zaprezentowali pastorałki pt. "Bosy pastuszek" oraz "Gore gwiazda". Po prezentacjach wszystkich grup odbyło się wspólne kolędowanie. Występy dzieci zostały nagrodzone brawami oraz słodkimi upominkami.

Warsztaty geograficzne

W dniach 20 listopada oraz 18 grudnia w czasie zajęć świetlicowych klasy IIIa gościliśmy geografów. Dzięki opowieściom i zdjęciom prezentowanym przez naszych gości mogliśmy przenieść się do odległych krajów. W listopadzie odwiedziliśmy Japonię i mieliśmy okazję pobawić się japońską zabawką o nazwie "Kendama". W grudniu odbyliśmy podróż na Wyspy Zielonego Przylądka. Tym razem świetliczaki wykonały z plasteliny kolorowe wyspy i archipelagi, którym nadały własne nazwy.

Strona