00 - 737 Warszawa , Mokotów

Prezydium Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 260 im. Jana Matejki w Warszawie

Harmonogram zebrań Rady Rodziców

Cena kamizelki

Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 260 im. Jana Matejki w Warszawie w roku szkolnym 2014/2015.

Sprawozdanie finansowe

Ujednolicony strój szkolny

Szanowni Państwo!

Rada Rodziców działająca w naszej szkole, po akceptacji Pani Dyrektor Barbary Rosz, postanowiła z dniem 1 września 2015 roku, wprowadzić ujednolicony strój szkolny dla wszystkich uczniów klas I – VI.

Od tego momentu, obowiązkowym elementem stroju szkolnego będzie kamizelka w kolorze granatowym z haftowanym emblematem naszej szkoły.

Od dnia 18 czerwca 2015 roku wzór takiej kamizelki będzie można obejrzeć w holu szkolnym na parterze. ( Kamizelka gruba - wykonana ze 100 % bawełny )

Kierując się sugestiami rodziców i dzieci – zadecydowaliśmy o zakupie kamizelek cienkich, wykonanych z dzianiny mieszanej ( 50 % bawełny i 50 % akrylu ). Kamizelki będą dostosowane rozmiarami indywidualnie do każdego dziecka. Cena kamizelki wynosi 55 zł.

Licząc na współpracę, Rada Rodziców zwraca się do Państwa z prośbą o wykonanie pomiarów dzieci i przekazanie ich do wychowawców poszczególnych klas do dnia 22 czerwca 2015r. Wykonując pomiary i podając ich wartości prosimy mieć na uwadze fakt, że przed nami wakacje – dzieci rosną – dlatego prosimy o dodanie do uzyskanych wymiarów 2 cm lub 3 cm według Państwa uznania. Prosimy o podanie ;
  • 1. Wzrostu dziecka
  • 2. Długości kamizelki, mierzonej od środka ramienia w dół, do biodra
  • 3. Obwodu klatki piersiowej
  • 4. Imienia i Nazwiska dziecka, klasy

• Chcielibyśmy aby ujednolicony strój szkolny stał się jednym z rozpoznawalnych znaków naszej szkoły i aby budował w dzieciach przynależność do społeczności szkolnej.

Mamy nadzieję, że uczniowie nosząc ten strój będą czuć się dumni, że uczęszczają do szkoły, która hołduje tradycji i nie stwarza możliwości podziału na ludzi lepszych i gorszych.

Liczymy na Państwa zrozumienie, a co za tym idzie pomoc we wdrażaniu tego przedsięwzięcia.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 798660985.

Zuzanna Zbrożek-Litwin

Przewodnicząca Rady Rodziców

Sczegóły dotyczące rozmiarówki strojów szkolnych

Redakcja: B. Lisicka