Kontakt
an image
Szkoła Podstawowa Nr. 260
im. Jana Matejki
00 - 737 Warszawa
ul. Zakrzewska 24
Email: sp260@mokotow.waw.pl

Tel: (0-22) 841 60 97
Fax: (0-22) 841 18 15

Aktualności
Relacja z rozpoczęcia Roku Szkolnego 2012/2013


3 września o godzinie 9.00 zebraliśmy się na boisku szkolnym aby wspólnie uczestniczyć w miłej uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Na szczęście pogoda dopisała, więc uroczystości nic nie zakłóciło.

Jak zwykle na początku wszedł Sztandar Szkolny, zaśpiewaliśmy też Hymn Narodowy i Hymn Szkoły. Potem zabrała głos pani dyrektor Barbara Rosz. Powitała serdecznie wszystkich po wakacjach – uczniów, Rodziców i zaproszonych Gości. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do najmłodszych uczniów naszej szkoły – pierwszoklasistów oraz uczniów zerówek. Przedstawiła kadrę pedagogiczną, wszyscy nauczyciele otrzymali brawa, co było bardzo miłym akcentem na powitanie.

Bardzo ważnym momentem dzisiejszej uroczystości było wręczenie dyplomów Rodzicom, którzy w czasie wakacji pracowali na rzecz szkoły. Efektem ich wspólnej pracy było pomalowanie korytarza drugiego piętra. Pani dyrektor podziękowała za okazaną pomoc, a my podziękowaliśmy jeszcze rzęsistymi brawami.

Na koniec pani dyrektor wygłosiła tradycyjną formułę, że uważa rok szkolny za otwarty. Udaliśmy się więc do klas, gdzie dzieci spotkały się z wychowawcami. Od jutra zacznie się prawdziwa nauka!

Rada Pedagogiczna życzy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.


Relację napisała Barbara Lisicka
Realizacja: P. C.